18 de setembre de 2014


Plens municipals de l'actual legislatura 2011-2015






Regidors absents





Públic assistent
CiP
AUD
CiU
ERC




11/06/2011
50








28/06/2011
9


1





12/07/2011
12


1





21/07/2011
9
1

1





01/08/2011
4
1
1
3





13/09/2011
4








19/09/2011
4








29/09/2011
8

1






20/10/2011
7

1






02/11/2011
3








15/11/2011
8








22/12/2011
5








24/01/2012
8








13/03/2012
10


1





24/04/2012
4







*
15/05/2012
23








21/06/2012
7

1






10/07/2012
3


1





18/09/2012
5
1







18/10/2012
3

1






30/10/2012
4


1





13/11/2012
4








29/11/2012
3








20/12/2012
1

1
1





22/01/2013
8








12/03/2013
3


1





14/05/2013
11



1




18/07/2013
16

3


Es va votar proposta CiU i CiP

10/09/2013
2

1
2

de celebrar consulta


30/09/2013
7


1

pel canvi de nom del municipi.

05/10/2013



1




****
10/10/2013
20




Presa possessió nou equip de govern



31/10/2013



1





12/11/2013
1

1






19/12/2013
5








14/01/2014
4








27/02/2014
3

1
1




**
11/03/2014
12


1




***
29/04/2014
25








13/05/2014
16








08/07/2014
5

1






16/09/2014
1

1
3





Absències

3
14
21
1




Regidors del grup
3
3
4
1















337








Mitjana
8,02


















Mitjana sense els 50 del dia de la constitució de l'ajuntament:
6,83



*
Presa de possessió del regidor d'esports, Sr. Callejón


**
En el moment de la votació del tema del canvi de nom del poble,


la sala era plena. Durant la resta del ple, 12.



***
Aprovació pressupostos (obra de Ca La Salut). Assistència



gairebé exclusiva de veïns de St. Martí.





Cap comentari:

Publica un comentari